Osaaminen, vastuullisuus ja halu palvella.

Yhdessä me sen teemme!

Oletko kiinnostunut palveluistamme tai työmahdollisuuksista? 

Ota yhteyttä alla oleviin yhteyshenkilöihin.

Hallinto

Satu Virtanen
Toimitusjohtaja, KTM

040 536 9978

satu.virtanen@terveytesi.com

Sari Hyyppä
Myynti- ja kehitysjohtaja, KTM, eMBA

0400 682 327
sari.hyyppa@terveytesi.com

Saana Viinikka
Assistentti
Taloushallinto

050 556 0129
saana.viinikka@terveytesi.com

Jyri Moilanen
Hallituksen pj, Lääketieteellinen johtaja, Terveydenhuollon el.

040 960 1891
jyri.moilanen@terveytesi.com

Paula Kilponen
Markkinointi, somevastaava

 

paula.kilponen@terveytesi.com

Oletko etsimämme SOTE ammattilainen?

Yleislääkäripalvelut

Aapo Herva
Toimitusjohtaja, yleislääkäripalvelut, hallinto

050 356 6599
aapo.herva@terveytesi.com

Antti Ylitalo,
Koordinaattori, yleislääkäripalvelut, hallinto

050 313 5648
antti.ylitalo@terveytesi.com

Tuomas Keränen
Liiketoimintajohtaja, P-Suomi, Yleislääkäri

tuomas.keränen
@terveytesi.com

Okke Nikkinen
Vastaava lääkäri, P-Suomi
Yleislääkäri

okke.nikkinen@terveytesi.com

Rony Knape
Liiketoimintajohtaja, E-Suomi
Yleislääkäri

rony.knape@terveytesi.com

Mikko Oksman
Vastaava lääkäri, E-Suomi
Yleislääkäri

040 625 5647 mikko.oksman@terveytesi.com

Geriatria ja päihdelääkäripalvelut

Pekko Oja
Liiketoimintajohtaja, KTM

0400 778 999 pekko.oja@terveytesi.com

Maija-Helena Keränen
Vastaava lääk., geriatria
Yleislääket. ja geriatrian el.

maija-helena.keranen @terveytesi.com

Psykiatriapalvelut

Pekko Oja
Liiketoimintajohtaja, KTM

0400 778 999 pekko.oja@terveytesi.com

Marjo Moilanen
Vastaava lääkäri, psykiatria       
Psykiatrian erikoislääkäri

marjo.moilanen
@terveytesi.com

Jani Moilanen  
Psykiatrian el., päihdelääketieteen erityispätevyys

jani.moilanen@terveytesi.com

Suvi Lämsä                            
Psykiatrian el, psykoterapeutti

suvi.lamsa@terveytesi.com

Hoitajapalvelut

Satu Virtanen 
Liiketoimintajohtaja, Hoitajapalvelut

+358 40 5369978 satu.virtanenterveytesi.com

Kati Skog
Palveluvastaava, Etelä- Suomi
Sairaanhoitaja                          

kati.skog@terveytesi.com

Vili Siponmaa
Palveluvastaava, P-Suomi
Psykiatrinen sair. hoit., Tradenomi

vili.siponmaa@terveytesi.com

Oletko etsimämme hoitaja?

Oulun Psykiatriakeskus

Satu Virtanen
Toimitusjohtaja, Oulun Psykiatriakeskus

+358 40 5369978 satu.virtanen@terveytesi.com

Tuija Räisänen
Lääketieteellinen johtaja, Psykiatrian erikoislääkäri

 

tuija.raisanen@terveytesi.com

Susanna Sakko
Yksikön päällikkö,
Psykiatrinen sairaanhoitaja

susanna.sakko @oulunpsykiatriakeskus.fi

Oletko etsimämme SOTE ammattilainen?